Renginiai Naujienos Nuorodos Leidiniai Kontaktai
į pradžią turinys susisiekite
Renginių kalendorius » Naujienos
Atidaryta Kulautuvos reabilitacijos ligoninė

 

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų filialas Kulautuvos reabilitacijos ligoninė pirmadienį, rugsėjo 26 d., oficialiai atvėrė duris naujame pastate. Buvusi Viršužiglio reabilitacijos ligoninė persikėlė į modernų ir erdvų korpusą Kulautuvoje, kur teikiamos dar kokybiškesnės reabilitacijos paslaugos pacientams, sergantiems kraujotakos ir nervų sistemos ligomis.

 

„Šioje ligoninėje pacientams po sudėtingų kardiochirurginių, neurochirurginių operacijų arba procedūrų teikiamos universitetinio lygio reabilitacijos paslaugos, naudojant moderniausias medicinos technologijas“, – atidarymo dieną kalbėjo Kauno klinikų generalinis direktorius prof. habil. dr. Renaldas Jurkevičius. Nuo šiol reabilitacijos paslaugos Kauno klinikų pacientams teikiamos moderniame ir erdviame Ligoninės filiale.

„Čia yra labai svarbus objektas, kurį kūrė ir jame dirba veiklūs, aktyvūs ir savo darbui atsidavę specialistai“, – atidarymo metu sakė LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

„Šioje ligoninėje aukščiausio lygio paslaugos pasiekiamos visos Kauno apskrities pacientams, sergantiems širdies ir kraujagyslių bei nervų sistemos ligomis“, – naujomis patalpomis džiaugėsi Kulautuvos reabilitacijos ligoninės direktorius doc. dr. Raimondas Kubilius. Naujos patalpos ir įsigyta moderni medicinos įranga garantuoja optimalų reabilitacijos paslaugų teikimą, gerina jų pasiekiamumą.

Rekonstrukcijos ir statybų darbai, įgyvendinant projektą „VšĮ KMUK filialo Romainių tuberkuliozės ligoninės Kulautuvos skyriaus pastato pritaikymas reabilitacijos paslaugoms”, truko apie 10 metų. 4300 m2 ploto ligoninėje renovacija atlikta už 4,34 mln. eurų iš Valstybės investicijų programos lėšų. Į medicinos įrangą investuota apie 1 mln. eurų.

Vienu metu naujojoje ligoninėje galima gydyti 90 pacientų. „Tikimės, kad bent 20 iš jų teiksime didžiausios profesinės specialistų kompetencijos reikalaujančias III lygio neuroreabilitacijos paslaugas“, – pasakojo doc. R. Kubilius.

Naująjį Kulautuvos reabilitacijos ligoninės korpusą pašventino Kauno
arkivyskupas Lionginas Virbalas. Sėkmės šios ligoninės personalui linkėjo ne tik Premjeras Algirdas Butkevičius, bet ir Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai, Seimo nariai, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas bei simbolinį raktą nuo naujo korpuso įteikę statybininkai.

Pasidžiaugti įkurtuvėmis Kulautuvos kurorte atvyko didelė Ligoninės ir vietos bendruomenės dalis.

Kauno klinikų informacija

Paieška